Home / Słowo Boże  / Jak wielki jest Bóg – Louie Giglio

Jak wielki jest Bóg – Louie Giglio

„Jak wielki jest Bóg” to nazwa światowego tournée, projektu który ma na celu przede wszystkim uwielbienie Boga i pokazanie jego prawdziwego oblicza, dopiero potem koncertu i pokazania talentu muzycznego twórców.

Twórcy głoszą światu „Dobrą Nowinę”. Pokazują potęgę i moc Stwórcy oraz przekonują, byśmy uwierzyli, że On cały czas jest z nami by nas wspierać.

Bóg stworzył niebo i ziemię, gwiazdy, człowieka, rośliny i zwierzęta.. czyli wszystko co nas otacza. I tak jak ogromny jest wszechświat, tyle ile jest gwiazd na niebie, tak daleko jak do najodleglejszej galaktyki.. Tak potężny jest Bóg! I tak przeogromnie nas kocha. Nas słabe istoty ludzkie. Z nim możemy wiele, bez niego jesteśmy niczym wobec jego potęgi.

Grzech umniejsza nasz obraz Boga i wywyższa nas samych. Lecz wystarczy spojrzeć w niebo, na otaczający nach wszechświat i zdać sobie sprawę z tego kim jest Bóg, by umniejszyć swój grzech, poprosić o przebaczenie i wrócić na łono Łaski Boskiej.

Ziemia we wszechświecie jest tylko niewielką kropką względem innych gwiazd i planet które nas otaczają. Lecz jednak to my jesteśmy uprzywilejowani, gdyż zostaliśmy stworzeni na Jego obraz i podobieństwo. Jesteśmy jego cudem, bo każdy z nas jest unikalny i niepowtarzalny, nie tylko w oczach Boga. Spójrzmy choćby na DNA. Składa się z wielu sekwencji, które są do siebie podobne, jednak nie ma 2 jednakowych kodów, tak jak nie ma dwóch jednakowych wzorów linii papilarnych. Mogą być tylko podobne. I o tym właśnie powinniśmy pamiętać każdego dnia. Skoro stworzył nas Taki Kreator na swój obraz i podobieństwo, to….

 

Część 2:

 

Część 3:

 

Część 4:

Review overview
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest wyłączony.