Home / Słowo Boże  / List od Boga – Byłem tam, gdy wyrządzano Ci krzywdę

List od Boga – Byłem tam, gdy wyrządzano Ci krzywdę

Bardzo często obwiniamy Boga o to, że nie widzi, iż dzieje nam się krzywda; że nie reaguje i odwraca się od nas. Tym czasem On zawsze przy nas jest i pragnie nas pocieszyć, gdy upadamy czy wątpimy.

On nigdy nas nie zostawi, nie odrzuci, nie odwróci się od nas, nawet gdy wszyscy to zrobią. To my odwracamy się od Niego, my w Niego wątpimy.
On powstrzymuje zło, lecz często tego nie widzimy i nie rozumiemy. Czasem, z tego co my uważamy za krzywdę On wyprowadza wielkie dobro. On umarł za nas i dla nas lecz przede wszystkim PRZEZ nas. Bo karą za grzech jest śmierć. A pragnieniem bożym jest byśmy mieli życie i to w obfitości. „Przyszedłem, aby miały życie i aby miały w obfitości” (J 10,10).

On wszystko wie, wszystko widzi. I każdemu odda wedle jego zasług. Jest sędzią sprawiedliwym.
Bóg przychodzi w trudnych chwilach i mówi do Ciebie: W modlitwie jest wybawienie, więc módl się za siebie i swoich oprawców. Wybaczaj i módl się o wybaczenie, bo Ja tak robię, przez wzgląd na Moje Miłosierdzie. Jeśli sam nie jesteś w stanie tego robić poproś kogoś o pomoc, by modlił się razem z Tobą.

Nie noś sam swego ciężaru i zranień, oddaj je Mnie. Ja Cię pocieszę i pokrzepię. Płacz i krzycz jeśli musisz, wyrzuć z siebie złość i lęk. Ja wezmę od Ciebie Twój ból, a w jego miejsce dam Ci Nadzieję. Chcę Cie uleczyć i uzdrowić, dać Ci to, co zostało Ci odebrane. Jestem dla Ciebie, bo Cię kocham i nigdy o Tobie nie zapomnę. Twoje krzywdy nie są Twą winą. „Ale jeśli ktoś stałby się przyczyną upadku jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, byłoby lepiej dla niego, aby mu przywiązano kamień młyński do szyi i wrzucono w morze. ” (Mk 9,42)

Review overview
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest wyłączony.