Home / Słowo Boże  / List od Pana Boga do zasmuconych

List od Pana Boga do zasmuconych

„Obiecałem, że nigdy Cię nie opuszczę” (Mt 28,20)

Bóg widzi wszystko, również nasze smutki i łzy, które dokładnie policzył. Jesteśmy Mu drodzy. On dźwiga nasze ciężary razem z nami, nawet jeśli tego nie zauważamy. Jest zawsze z nami i wzywa nas do męstwa. „Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? ” (Rz 8,31) On Cię obroni i będzie strzegł, nigdy Cię nie zostawi i nie opuści, nawet jeśli wszyscy by to zrobili. „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną„ (Ps23, 4)

On posyła swe anioły, by cie chroniły. Posyła swe światło by rozjaśniało mroki Twego życia. Wystarczy tylko Go uwielbiać i wywyższać.
Jak dobry Ojciec mówi do nas: Bądź cierpliwy i posłuszny, a dobrze Ci będzie. Proś o co chcesz, a ja Ci to dam. Jesteś mym ukochanym dzieckiem i dziełem moich rąk. Nikt nie zna Cię lepiej ode mnie.

Masz tylko jedno życie, więc przeżyj je godnie, dobrze, mądrze. Rozraduj swe serce i porzuć smutki, bo życie jest zbyt krótkie by się smucić.
Zaufaj mi i proś o co chcesz. Sam, beze mnie nic nie zdziałasz. Ze mną możesz nawet „góry przenosić”. Wszystko Ci wybaczę, bo jestem wierny i sprawiedliwy, Kocham Cię i zawsze Cię przygarnę.

Kochaj i przebaczaj innym, tak jak ja przebaczam Tobie. Z odwagą patrz w przyszłość i nie lękaj się, bo we mnie możesz wszystko.
Pójdziesz ze mną?! Czekam na Twą odpowiedź. Twój tata – Bóg.

Review overview
BRAK KOMENTARZY

Przepraszamy, formularz komentarzy jest wyłączony.